Taupykime šilumą

„Mano būstas“ jau ne vienus metus vykdo iniciatyvą „Taupykime šilumą“, kuri garantuoja, kad šildymo sezono metu įmonės aptarnaujami daugiabučiai vartos mažiau šilumos, jei juose bus įgyvendinta bent viena „5 žingsnių šilumos taupymo programos“ priemonė.

„5 žingsnių šilumos taupymo programą“ sudaro:

  • Gyventojų įsitraukimas: veiksmai, mažinantys šilumos nuotolius butų viduje.
  • Darbai, mažinantys šilumos nuostolius bendrose daugiabučių namų patalpose.
  • Šilumos punktų automatizavimas.
  • Šilumos sistemų balansavimo įrangos montavimas.
  • Realiu laiku valdomos šilumos sistemos įdiegimas.

„5 žingsnių šilumos taupymo programa“ skirta padėti gyventojams sumažinti mokėjimus už šilumą mažinant jos suvartojimą. Ši programa sukurta konsultuojantis su efektyvaus šilumos vartojimo ekspertais.

„Mano būstas“ įsipareigoja savo administruojamuose daugiabučiuose padėti gyventojams diegti šilumą taupančias priemones, nuolatos analizuoti kiekvieno namo šilumos suvartojimą, teikti šilumos suvartojimo mažinimo rekomendacijas bei nuolat informuoti gyventojus apie iniciatyvos eigą. Šilumos suvartojimas vertinamas svertiniu pastato šilumos suvartojimo koeficientu.

„5 žingsnių šilumos taupymo programa“ buvo sukurta siekiant pasipriešinti sparčiai augančioms šilumos kainoms ir didėjančioms sąskaitoms už šildymą. Programos esmė - paprastais, greitai atliekamais veiksmais ir racionalia elgsena užkirsti kelią šilumos švaistymui daugiabučiuose namuose ir suvartoti jos tik tiek, kiek tikrai reikia gyventojams.

Prie šios iniciatyvos kviečiami prisijungti visų šalies daugiabučių namų gyventojai ir šiuos namus administruojančios bendrovės. Iniciatyvą įgyvendinantys administratoriai, palaikomi gyventojų, daugiabučiuose namuose atliks darbus ir įdiegs sprendimus, kurie padės tinkamai taupyti šilumą.

„5 žingsnių šilumos taupymo programa“ - tai veiksmingos priemonės, kurios leis sumažinti suvartojamos šilumos kiekius „čia ir dabar“. Šios programos nederėtų painioti ar tapatinti su daugiabučių namų renovacijos projektais.

 Daugiau apie programą skaitykite:

http://www.taupykimesiluma.lt/

https://www.facebook.com/taupykimesiluma