Naujienos

2017-08-03
Bendrovės „Mano Būstas“ pastatų priežiūros ekspertai savo darbo įrankių arsenalą papildė šiuolaikiškais prietaisais ir pirmieji Lietuvoje daugiabučių apžiūrą vykdo pasitelkę skraidančius dronus. Šie prietaisai ženkliai palengvina pastato defektų nustaytmą, o kai kuriais atvejais yra nepamainomi pagalbininkai.
2017-07-12
Daugiabučius namus Vilniuje prižiūrinčios bendrovės „Mano būstas“ Klientų aptarnavimo centras lietingą naktį iš antradienio į trečiadienį sulaukė 5 kartus daugiau gyventojų pranešimų nei įprastai. Gelbėti gyventojų turtą buvo sutelktos maksimalios daugiabučių administratorių avarinės tarnybos pajėgos.
2017-05-17
Savo turtu – daugiabučiais namais - besirūpinantys žmonės sako, jog dirbant išvien su pastatų priežiūros specialistais, galima pasiekti puikių rezultatų.
2017-03-13
Iki šiol senų namų gyventojus, norėjusius tvarkyti avarinės būklės balkonus, nuo darbų neretai atbaidydavo didelė remonto kaina. Tačiau patyręs statybų inžinierius Vytautas Bronislovas Elenbergas rado būdą, dėl kurio remontuoti balkonus jau galima galima ne tik greičiau, bet ir ženkliai pigiau. Naujas sprendimas sėkmingai įgyvendintas viename Vilniaus daugiabutyje.
2017-01-11
Socialinę atsakomybę propaguojanti bendrovė „Mano Būstas“ 2017-uosius pradeda vaikams skirta iniciatyva – nuo šių metų įmonė oficialiai remia futbolo mokyklą „Ataka“ ir prisideda prie socialiai remtinų vaikų popamokinio ugdymo. Apie įmonės pagalbą vaikams liudys jų apranga – ant marškinėlių jau galima išvysti „Mano Būsto“ pavadinimą.
2016-11-21
Vilniuje daugiabučius namus prižūrinčių įmonių specialistai teigia pastebintys naują tendenciją. Jau kurį laiką jie sulaukia vis daugiau gyventojų padėkų už laiku ir kokybiškai atliktus daugiabučio remonto darbus, gražiai sutvarkytą aplinką ir kitokią pagalbą sprendžiant daugiabučių priežiūros problemas.
2016-10-11
„Mano būstas“ telkiasi su energetikos specialistais ir spalio 18 dieną naujausias energetikos tendencijas pristatys didžiausioje Lietuvoje Energetikos konferencijoje. Organizatoriai – ekonomikos žurnalas „Valstybė“ ir advokatų kontora „Tark Grunte Sutkiene“ – į vieną vietą kviečia politikus, ekspertus, apžvalgininkus ir kitus išteklių saugojimu suinteresuotus asmenis.
2016-08-17
„Mano būstas“ pirmą kartą sudarė viešą avarijų Vilniaus daugiabučiuose namuose žemėlapį. Jame matyti, kad daugiausia avarinių iškvietimų fiksuojama seniausiuose sostinės rajonuose: Naujamiestyje, Žirmūnuose ir Naujininkuose, o mažiausia – Pašilaičiuose bei Justiniškėse.
2016-08-11
Rugpjūčio 11-osios ryte vilniečiai buvo priversti atlošti galvas – Vilniaus gatvėje esančiame verslo centre „2000“ atlikti specialios įrangos užkėlimo darbai, pareikalavę užtverti gatvę. Ant centro stogo buvo keliama oro kondicionavimo mašina, kurios efektyvumą galima paaiškinti visiems suprantam kalba – ją įjungus per valandą atšaltų 7 800 skardinių tamsaus alaus. Tiesa, verslo centras įrangą naudos kitais tikslais – taupys elektros energiją.
2016-06-22
Meteorologai prognozuoja, jog ateinantį sekmadienį, birželio 26 d., Lietuvoje vėl kils škvalas, kai kur vėjas sustiprės iki 15-20 m/s. Daugiabučius namus prižiūrinčios bendrovės „Mano būstas“ specialistai sako, kad norint išvengti didelių turto nuostolių, prieš kiekvieną gamtos stichiją būtina pasiruošti ir pataria, ką daryti ir kur kreiptis, jei vėtra smogė namo bendrosioms konstrukcijoms.
2016-06-21
Energetinio efektyvumo sprendimus pastatuose diegiantis „Mano būstas“ rodo pavyzdį – savo administraciniuose pastatuose pradeda naudoti elektros energiją iš atsinaujinančių šaltinių. Įmonė skelbia, kad per metus maždaug 1 000 MWh elektros energijos atitekės upių vandens pavidalu tiesiai iš Estijos.
2016-05-25
Vienas seniausių liftų Vilniuje įrengtas Žirmūnų g. 57-jame name. Šis keltuvas šiemet „švenčia“ 51 metų sukaktį. Jis buvo sumontuotas ir paleistas 1965 metais – tais pačiais metais, kai kosmonautas Aleksejus Leonovas pirmą kartą žmonijos istorijoje išėjo į atvirą kosmosą. Žirmūnų daugiabutyje vis dar veikiantis liftas per savo netrumpą gyvenimą jau yra nuvažiavęs daugiau kaip 43 tūkst. kilometrų – tiek, kiek yra aplink Žemės rutulį.
2016-05-20
2020–ieji metai stambioms verslo įmonėms taps energijos tausojimo lūžio metais. Remiantis Europos Sąjungos teisės aktais, Lietuva įsipareigoja mažinti energijos suvartojimą, todėl stambioms įmonėms tampa privalomi energijos auditai ir energiją vartojančių sistemų patikrinimai.
2016-04-29
Daugiabučių administratoriai sulaukia vis didesnio bendrijų susidomėjimo, kurios pageidauja, kad jų namus prižiūrėtų ne pavieniai, dažnai reikiamo išsilavinimo ir specialių žinių neturintys asmenys, bet pastatų priežiūros specialistai.
2016-04-28
Bendrovė „Mano būstas“ rado kuo nustebinti išmaniųjų technologijų lyderius. IT ir telekomunikacijų bendrovei „Teo“ įmonė pradėjo teikti modernią šulinių patikros paslaugą, paremtą kompiuteriais ir mobiliosiomis aplikacijomis. Ši naujovė Lietuvoje bus matoma ir gyventojams, taigi gatvėje išvydę ryšių tinklų šulinį planšete fotografuojantį žmogų nesistebėkite – tai išmanus „Mano būsto“ technikas.
1 2 3 4 5