Bendrovė „Mano būstas“ sukūrė ir savo veikloje taiko pastatų priežiūros standartą.

Bendradarbiaudamos su „Mano būstu“, paslaugos standartą savo darbe įdiegė patikimos pastatų priežiūros įmonės. „Mano būsto“ standartas naudojamas tik su bendrovės leidimu – standarto naudotojai privalo atitikti griežtus kokybės kriterijus.

Iš viso „Mano būsto“ pastatų priežiūros standartą sudaro 7 elementai

Jūsų asmeninis vadybininkas Klientų centras Avarinė tarnyba Visos paslaugos iš vienų rankų Garantija atliktiems darbams Virtualios paslaugos Inovacijų ir energetinio efektyvumo darbai

klientams užtikrinantys paslaugos kasdienę kokybę ir ilgalaikę vertę. Su kiekvienu iš 7 standarto elementų susipažinsite peržiūrėję juos pristatančius vaizdo klipus.

Pastatų priežiūroje taikydami „Mano būsto“ standartą mes siekiame, kad pastato, būsto savininkas ar naudotojas jaustųsi patogiai. Todėl numatėme, kad standartą atitinkančios pastatų priežiūros įmonės klientams privalo pasiūlyti kuo daugiau paslaugų, reikalingų pilnam komfortui.

Vadovaujantis standartu, kiekvienu pastatu ir jo šeimininkais privalo rūpintis asmeninis vadybininkas, su kuriuo būtų galima susisiekti klientui patogiu būdu – tiesiogiai, skambučių centro arba interneto savitarnos portalo pagalba.

Mes siekiame, kad paslaugos būtų suteikiamos operatyviai tada, kada reikia klientui – todėl vadovaujantis standartu mūsų skambučių centras ir avarinė tarnyba veikia 24 val. per parą, 7 d. per savaitę.

Mes siekiame, kad mūsų klientai jaustų pasitikėjimą gaunama paslauga – todėl standartas numato, kad visiems darbams privalo būti suteiktos garantijos, o išsami informacija apie planuojamus ir atliktus darbus būtų lengvai prieinama interneto savitarnos svetainėse; tuo tarpu skambučių centras savo duomenų bazėze užregistruoja visus pranešimus ir garantuoja kontrolę, kurios dėka nė vienas darbas nelieka neužbaigtas.

Mūsų misija ir tikslas – rūpintis ne tik Jūsų turto būkle šiandieną, bet ir Jūsų išlaidomis turto priežiūrai bei turto ilgaamžiškumu. Todėl vadovaudamiesi standartu savo klientams siūlome taupymo, energetinio efektyvumo didinimo sprendimus, bei inovacijas, leidžiančias pastatu naudotis patogiau, ilgiau ir pigiau.

Vadovaujantis „Mano būsto“ standartu šiandien aptarnaujamos lyderiaujančios šalies įmonės: prekybos tinklai, vaistinės, telekomunikacijų bendrovės, bankai, pramonės objektai, valstybės įstaigos, taip pat didelė dalis daugiabučių namų didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Rekomenduojame naudotis „Mano būsto“ standartą įsidiegusių įmonių paslaugomis!